Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Ascona Locarno 2014

nazwa:                       Ascona  Locarno

 Tel.                           +41 24 495 31 31

 mail:                         info@ascona-locarno.com

 www.                        http://www.ascona-locarno.com              

 

Ascona Locarno  to portal turystyczny gromadzący i udostępniający wszelkie informacje dotyczące  regionu i okolic  np. Ascona, Brissago, Lucerna, Ronco, Wyspy Brissago, Cento Vali-Pedemonte, Dolina Onsernone i Cardada.

Portal udostępnia informacje na temat możliwości i sposobów spędzenia czasu w regionie. Informuje o ciekawych miejscach wartych odwiedzenia. Podpowiada gdzie można spędzić czas aktywnie na świeżym powietrzu lub w razie niepogody. Gromadzone są oferty odpowiadające zarówno dorosłym jak i dzieciom lub całym rodzinom. Z pewnością znajdą tu coś dla siebie osoby poszukujące mocniejszych wrażeń.

Na stronie internetowej portalu można znaleźć ogromna bazę noclegową. Udostępniono tu oferty noclegów począwszy od tanich w agroturystyce po luksusowe hotele. Baza jest wzbogacona o liczną ofertę lokali gastronomicznych.

Ascona Locarno udostępnia również informacje na temat wszelkich wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych w regionie.np. koncertów, festiwali czy warsztatów muzycznych, filmowych lub dotyczących innej sztuki.

Portal udziela także informacji na temat pogody w regionie, podpowiada jak przygotować się odpowiednio do podróży a także pamięta o osobach niepełnosprawnych i również dla nich gromadzi istotne informacje.

Z innych ciekawych elementów z jakich można skorzystać na portalu są kamera internetowa z kilku miejscowości, dostęp do lokalnej prasy oraz aplikacje multimedialne, które można bezpłatnie pobraćLocarno        

Partnerzy projektu

Helvetas Swiss Intercooperation

Bermo, Szwajcaria 

www.helvetas.org                     
AKonsult 

CH-4310 Rheinfelden, Switzerland 

www.akonsult.com  

Bieszczadzka Agencja Rozwoju

Regionalnego w Ustrzykach Dolnych

www.barr-ustrzyki.pl

 

Podkarpacka Izba Gospodarcza w Krośnie

www.pigkrosno.pl

 

Regionalna Izba Gospodarcza w Sanoku

www.rigsanok.p


 

Bieszczadzkie Forum Europejskie w Lesku 

www.bfe-lesko.pl