Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Tourismus Rheinfelden 2014

nazwa:

Tourismus Rheifelden

Stadtbüro

      
adres: 

Marktgasse 16

4310 Rheinfelden

Tel. +41 (0)61 835 52 00
mail:
tourismus@rheinfelden.ch
www.  
www.tourismus-rheinfelden.ch

                          

Tourismus Rheinfelden to Stowarzyszenie, które powstało w celu pełnego odblokowania turystycznego potencjału miasta Rheinfelden. Stowarzyszenie ma na celu dbać o dynamiczny rozwój turystyki w mieście, promowanie marki i atrakcyjnej lokalizacji dla turystyki.

Biuro Tourismus Rheinfelden mieści się w Ratuszu miasta. Organizacja ściśle wsółpracuje z władzami samorządowymi miasta. W ramach tych działań tworzą sieć współpracy z innymi instytucjami w mieście np. z Biurem Kultury, regionami turystycznymi, innymi stowarzyszeniami i instytucjami marketingowymi. Ponadto stowarzyszenie zajmuje się informacją turystyczną, uczestniczy w targach turystycznych, wydaje liczne publikacje na temat miasta, jego bogatej historii i niezliczonych możliwości turystycznych..

Tourismus Rheinfelden organizuje także bardzo ciekawe wycieczki  przewodnikiem  po starym mieście.  Stowarzyszenie promuje Reinfelden jako znakomitą bazę do zorganizowania wszelkich imprez biznesowych, kulturalnych czy okolicznościowych. Miasto jest w stanie zaoferować odpowiednie lokale zarówno na seminarium, konferencję, ślub a nawet koncert.

Tourismus Rheinfelden jest wspaniałym przykładem na to jak inne organizacje w wielu miejscach na świecie powinny promować i rozwijać swoje miasta tak aby stały się atrakcyjne i wyjątkowe pod względem turystycznym.  


                                     


                                             

Partnerzy projektu

Helvetas Swiss Intercooperation

Bermo, Szwajcaria 

www.helvetas.org                     
AKonsult 

CH-4310 Rheinfelden, Switzerland 

www.akonsult.com  

Bieszczadzka Agencja Rozwoju

Regionalnego w Ustrzykach Dolnych

www.barr-ustrzyki.pl

 

Podkarpacka Izba Gospodarcza w Krośnie

www.pigkrosno.pl

 

Regionalna Izba Gospodarcza w Sanoku

www.rigsanok.p


 

Bieszczadzkie Forum Europejskie w Lesku 

www.bfe-lesko.pl