Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Informacje prasowe

05-12-2017

Ferie 2018, w Bieszczadach / foto: nocowanie.pl

Autor: kb.techn
Ferie 2018, w Bieszczadach
28-11-2017

KARPACKIE WINNICE-POLECAMY

Autor: kb.techn
KARPACKIE WINNICE-POLECAMY
20-11-2017

PROGRAM DOMO PLUS I WAKACYJNE DOMY W BIESZCZADACH

Autor: kb.techn
Tym razem Maria jedzie w Bieszczady, do których ma ogromny sentyment. Jeszcze kilka dekad temu region ten nie był popularnym, wakacyjnym miejscem i miał bardzo skromną bazę turystyczną. Teraz jest inaczej. Można wybierać wśród wielu różnorodnych nieruchomości .......... czytaj dalej: więcej na: https://www.domoplus.pl/wakacyjne-domy-z-maria-semczyszyn/47036/wakacyjne-domy-z-maria-semczyszyn-2/1261/bieszczady/
20-11-2017

REKORDOWY SEZON W BIESZCZADACH

Autor: kb.tech
Bieszczadzki Park Narodowy 13 listopada zamknął letni sezon turystyczny. Liczby pokazują, że turyści chętnie odwiedzają bieszczadzkie szlaki, można nawet mówić o rekordach!
20-09-2017

KAKADU DESIGN z Sanoka i oko do kolorów

Autor: kb.tech
Pani Dagmara Gawdzis-Maślanka w sanockiej pracowni i sklepie, opracowuje wzory i produkuje bajeczne akcesoria dla dzieci wykonane z przyjaznych materiałów. Pani Dagmara Gawdzis-Maślanka jest absolwentką stosunków międzynarodowych i w latach 2013-2016 była pracownikiem Fundacji Karpackiej-Polska odpowiedzialnym za działania promocyjne. Więcej informacji o firmie na https://www.facebook.com/kakadudesign1/.
20-09-2017

WILD ESTATE Z LESKA w TVN-HGTV Home and Garden

Autor: zkb
Firma WILD ESTATE w roku 2013 była beneficjentem Górskiego Funduszu Przedsiębiorczości w ramach projektu Alpy Karpatom. Za sukcesem firmy stoi Pani Agnieszka Macieja Andruch, właścicielka i bizneswoman, której oferty mogliśmy podziwiać we wrześniowym HGTV Home and Garden.
20-09-2017

Nowa marka spod Sanoka

Autor: kb.techn
Ciekawe fasony i regionalne wzornictwo oferuje firma odzieżowa Slavinia spod Sanoka, założona przez Karolinę i Mateusza Szałankiewiczów. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia !!
13-09-2017

Promujemy pomysł na biznes

Autor: zkb
Dlaczego warto pojechać do Szwajcarii? Co ciekawego można tam robić? Szwajcaria dotychczas kojarzyła nam się z nudnymi bankierami, scyzorykami, serem i czekoladą. Ale po tygodniowym wyjeździe razem z National Geographic Traveler Poland przekonaliśmy się, że w Szwajcarii można przeżyć niesamowitą przygodę. Pierwsza z dwóch części vloga o podróży do Szwajcarii z ekipą Traveler Adventure Team.
12-09-2017

Film 360 - Fundusze Szwajcarskie

Film 360 - Fundusze Szwajcarskie