Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Informacje prasowe

25-02-2016

Przedłużenie terminu nadsyłania prac na konkurs na wzór regionalny "Motyw z Podkarpacia"

ogłoszony przez Fundację Karpacką-Polska

w ramach projektu „Alpy Karpatom”. 

 

Fundacja Karpacka – Polska  informuje, że przedłużono termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs  na wzór regionalny.

Na laureatów czekają nagrody pieniężne.

Prace można nadsyłać do 24 marca  2016. Szczegóły na www.alpykarpatom.pl.

Organizator zachęca projektantów, grafików, artystów ludowych, rzemieślników oraz wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie, zatytułowanym „Motyw z Podkarpacia”. Interesują nas zarówno wzory i ornamenty, oparte na tradycyjnych motywach z górskich i podgórskich terenów województwa podkarpackiego, jak i te stworzone zupełnie od nowa, ale czerpiące z bogatego i różnorodnego dziedzictwa regionu. Prace można nadsyłać w formie grafik cyfrowych, jak i we wszelkich tradycyjnych technikach. Regulamin dostępny jest na portalu projektu: www. alpykarpatom.pl oraz w siedzibie Fundacji, ul. Rynek 7, 38-500 Sanok.

Prace zostaną wykorzystane do stworzenia książkowej wersji katalogu prezentującego bogactwo podkarpackiego wzornictwa, promującego region i twórców – autorów motywów.

 

Konkurs jest jednym z działań promocyjnych Agencji Promocji Górskich Obszarów Podkarpacia, w ramach projektu „Alpy Karpatom”, realizowanego przez Fundację Karpacką – Polska, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Dostępne pliki
Konkurs_Motyw_z_Podkarpacia_-_Regulamin_2016.doc
Formularz_Model_1_kopia_2.pdf
Konkurs_Motyw_z_Podkarpacia_-_zal2_oswiadczenie.doc
Konkurs_Motyw_z_Podkarpacia_-zal3_Pelnomocnictwo.doc