Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Informacje prasowe

19-10-2015

Udział Fundacji Karpackiej - Polska w Międzynarodowym Kongresie Imperium Kobiet w Rzeszowie

W dniu 17 października w Rzeszowie odbył się Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet, który był skierowany do kobiet  30+, zainteresowanych rozwojem i skutecznością biznesową. Organizatorem Kongresu była Pani Ilona Adamska prowadząca I.D.Media Agencja Wydawniczo-Promocyjna / AGENCJA PR. Pani Ilona to rodowita sanoczanka, modelka, dziennikarka, redaktor naczelna magazynu "Imperium Kobiet", to kobieta biznesu, która każdego dnia udowadnia, że aby osiągnąc sukces nie trzeba pochodzić z wielkiego mista.

W Kongresie wzięły udział panie pragnące zdobyć nową wiedzę , praktyczne umiejętności i nowe kontakty.  

Kongres miał na celu zgromadzić wokół siebie kobiety, które chcą poznać tajniki budowania własnej marki, chcą dowiedzieć się, jak radzić sobie ze stresem podczas publicznych wystąpień, a także zrozumieć, jak ważna w budowaniu własnej kariery zawodowej jest współpraca z mediami.

W trakcie trwania kongresu można było uczestniczyć w interesujących prelekcjach prowadzonych m.in. przez Krystynę Mazurówną,  Andrzeja Sołtysika, Joannę Jabłczyńską oraz Ryszarda Rembiszewskiego . Znakomite prelekcje na temat  budowania własnej kariery i wizerunku  prowadziły Aleksandra Ślifirska, Ewa Hartman, Magda Kowalska, Anna Urbańska i Izabela Śmieszek – Dorn.

Kongres podkreślił wysoki poziom przedsiębiorczości kobiet biznesu z Podkarpacia oraz stworzył szansę do wymiany doświadczeń i kontaktów.

Przedstawicielki Fundacji – Karpackiej Polska oczywiście nie mogły opuścić tak znakomitego Kongresu. Oprócz osobistego uczestnictwa, Fundacja wsparła Kongres poprzez przekazanie 16 Rysi Karpackich, które zostały przekazane prelegentom.