Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Informacje prasowe

18-07-2014

Wystawa Fundacji Karpackiej i NATIONAL GEOGRAPHIC na dwa tygodnie zawita do Rzeszowa

Miejsce 1. Karol Nienartowicz

Już od 20 lipca do 2 sierpnia 2014 w rzeszowskiej galerii Milenium Hall można obejrzeć niepowtarzalną wystawę zdjęć Karpat, nagrodzonych w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym pt. „Nasze Karpaty”, zorganizowanym przez Fundację Karpacką - Polska i magazyn National Geographic. Wystawa składa się z 30 wielkoformatowych fotografii, które nigdy wcześniej nie były publikowane. Zdjęcia ukazują niesamowitą przyrodę, kulturę i bogactwo regionu Karpat. Celem konkursu  jest promocja tego regionu i jego walorów. Warto odwiedzić wystawę – może będzie inspiracją do wakacyjnych podróży!

Konkurs jest realizowany w ramach projektu Alpy Karpatom, realizowanego przez Fundację Karpacką – Polska, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Wystawę w rzeszowskim Millenium można oglądać na poziomie 0, obok Pizza Hut od poniedziałku do soboty w godz. 10-21 i w niedzielę od 10 do 20.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Program wizyty wystawy:

29 czerwca - 12 lipca

Warszawa

Wola Park

20 lipca - 2 sierpnia

Rzeszów

Millennium Hall

10 sierpnia - 23 sierpnia

Gdańsk

Galeria Przymorze

31 sierpnia - 13 września

Wrocław

Magnolia

21 września - 4 października

Kraków

Bonarka City Center

23-25 październik

Poznań

Targi Tour Salon

Rok 2015

Bruksela