Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Informacje prasowe

09-11-2015

XII Przegląd Filmów Górskich w Ustrzykach Dolnych

Miasto i Gmina Ustrzyki Dolne oraz Ustrzycki Dom Kultury, zarząd Główny i Grupa Bieszczadzka GOPR  zapraszają na kolejną XII edycję Przeglądu Filmów Górskich w Ustrzykach Dolnych. 

Nad ofertą programową od IV edycji czuwa Pan Maciej Kałwak i firma AlpinSport z Zakopanego .

Od samego początku funkcjonowania Festiwal  łączy elementy  bieszczadzkie i karpackie  z odległymi Himalajami.  Przez wiele lat istnienia imprezę  zaszczycili swoją obecnością m.in.  Krzysztof Wielicki, Piotr Pustelnik, Janusz Majer, Kinga Baranowska, Ryszard Pawłowski, Artur Hajzer,  Marek Kamiński , Leszek Cichy , Aleksander Lwow, Ryszard Warecki, Dariusz Załuski i Tamara Styś, Piotr Snopczyński, Jacek Jawień.

Festiwalowi zawsze towarzyszy wystawa fotograficzna oraz występy zespołów muzycznych.  Atmosfery, którą tworzą wspólnie prelegenci i wspaniała widownia nie da się opisać … to trzeba zobaczyć.  Dlatego już teraz zapraszamy do zarezerwowania sobie wolnego czasu w dniach  22-24 stycznia 2016 roku i wzięcia udziału w Festiwalu.