Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Tablica ogłoszeń

22-07-2013

Stowarzyszenie Sportowo – Rekreacyjne „Żbik-Komańcza”.

Dawno temu zebrało się kilku zapaleńców i postanowili rozpropagować kolarstwo MTB w naszym regionie. Efektem lat niestrudzonej działalności było ukształtowanie się w naszym regionie grupy kolarzy amatorów MTB, którzy startując w imprezach organizowanych w całym kraju oraz za granicą zajmują czołowe miejsca. Nikt nie spodziewał się, że osiągniemy takie sukcesy. Nasza praca została doceniona przez Was – uczestników i sympatyków naszych imprez oraz władze samorządowe Gminy Komańcza.
03-07-2013

„REAKTYWACJA GALERII BGTK”

Galeria BGTK bierze głębszy oddech. Długo wyczekiwany, za to na tyle rześki że zapowiadający nowe siły w jej działaniu. Nasze stowarzyszenie -Bieszczadzka Grupa Twórców Kultury otrzymało pomoc finansową z grantu szwajcarskiego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy -Alpy Karpatom.
28-06-2013

TARGI TURYSTYCZNE – OBERŻA ZAKAPIOR – POLAŃCZYK – WSPÓLNIE DLA BIESZCZAD

Zapraszamy serdecznie podmioty działające w sektorze turystycznym na TARGI TURYSTYCZNE, które zainaugurują już w niedzielę 30.06.2013 w Oberży Zakapior zlokalizowanej w Polańczyku ''Lato Zakapiora".
28-01-2013

Pod Bocianami - noclegi w Bieszczadach

Gospodarstwo Agroturystyczne POD BOCIANAMI znajduje się w miejscowości Terka, położonej między górami w samym sercu Bieszczad. Pobyt w naszym gospodarstwie to ofeta dla osób ceniących sobie wygodę i komfort oraz pragnących spędzić urlop na bieszczadzkiej wsi w kontakcie z przyrodą. Chcemy aby te kilka dni spędzonych w naszym gospodarstwie były prawdziwym wypoczynkiem i dały możliwość zrelaksowania się. Naszym gościom oferujemy noclegi w pokojach z łazienkami, ale takżę wynajmem drewnianych domk
07-01-2013

Centrum Ursa Maior

Centrum Ursa Maior powstaje w Uhercach Mineralnych przy głównej drodze krajowej prowadzącej w Wysokie Bieszczady oraz w kierunku przejścia granicznego w Krościenku. Będzie mieścić salę koncertową Ursa Maior Hall, sklep z produktami regionalnymi, informację turystyczną oraz Bieszczadzką Wytwórnię Piw Rzemieślnicznych.
17-07-2012

Restauracja Stary Kredens, Sanok

Stary Kredens - Dokonała Jakość w Rozsądnej Cenie - nowa Restauracja & Kawiarnia w Sanoku na pl. św. Michała 4 ZAPRASZA. Przyjemna atmosfera, komfortowe, klimatyzowane wnętrza, przestrzenne powierzchnie, ogródek, przystępne ceny i miła obsługa pozwalają na organizację spotkań nie tylko rodzinnych czy biznesowych.
17-07-2012

Ranczo Eco-Frontiers, Michniowiec

Ranczo Eco-Frontiers jest wyjątkowym prywatnym przedsięwzięciem położonym w sercu Bieszczadów, tuż przy granicy z Ukrainą, w pobliżu malowniczej wsi Michniowiec. Zajrzyj - a zobaczysz doskonałe połączenie spokoju, odkrywania tajemnic przyrody, przygody, bogactwa kulturowego, rolnictwa ekologicznego oraz proekologicznych rozwiązań. Naturalne piękno miejsca i energia gospodarzy da Ci zastrzyk pozytywnej energii i nowych pomysłów!