Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Tablica ogłoszeń

28-01-2013

Pod Bocianami - noclegi w Bieszczadach

Gospodarstwo Agroturystyczne POD BOCIANAMI znajduje się w miejscowości Terka, położonej między górami w samym sercu Bieszczad. Pobyt w naszym gospodarstwie to ofeta dla osób ceniących sobie wygodę i komfort oraz pragnących spędzić urlop na bieszczadzkiej wsi w kontakcie z przyrodą. Chcemy aby te kilka dni spędzonych w naszym gospodarstwie  były prawdziwym wypoczynkiem i dały możliwość zrelaksowania się. Naszym gościom oferujemy noclegi w pokojach z łazienkami, ale takżę wynajmem drewnianych domków wczasowych.

Posiadamy bogate tradycje w przyjmowaniu gości. W naszej ofercie znajdują się także ekologiczne produkty wytwarzane w naszym Gospodarstwie. Nasze produkty posiadają Certyfikat Polskiego Towarzystwa Rolnictwa Ekologicznego. W naszym gospodarstwie istniej możliwość zaopatrza się w takie produkty jak mleko i jaja. Z mleka, pochodzącego od naszych krów pasących się na górskich łąkach, wytwarzamy (w tradycyjny dla tego regionu  sposób) przepyszny biały twaród, śmietanę, masło i maślankę. Dumą naszego gospodarstwa jest wypiek razowgo chleba, który ma w naszej rodzinie długoletnią tradycje.

Zapraszamy:

Terka 59,

38-613 Wołkowyja

 
Tel: 608 536 092
 


 

Ważność ogłoszenia: od 28-01-2013