Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Wydawnictwo Bezdroża

Bieszczady. Beskid Niski. Przewodnik górski

Przewodnik turystyczny Wydawnictwa Bezdroża z serii Przewodniki z górskiej półki. Ponad 300 stronicowa pozycja wskazuje turystom najciekawsze trasy wycieczek górskich po Bieszczadach i Beskidzie Niskim. Przystępny format i spirala sprawiają, że przewodnik idealnie sprawdza się w terenie podczas górskich wędrówek.

przejdź do strony

Bieszczady. Solina. Połoniny, Cerkwie. Przewodnik Rekreacyjny

Przewodnik Bieszczady. Solina, połoniny, cerkwie to książka dla aktywnych. Przedstawiono w niej trasy piesze i rowerowe oprowadzające zarówno po najpiękniejszych zakątkach górskiego interioru, jak i po równie ciekawych, a często niedocenianych pogórzach. Czytelnik znajdzie w niej opisy najważniejszych z turystycznego punktu widzenia miejscowości, informacje praktyczne, ciekawostki krajoznawcze oraz dokładne mapy. Całość zilustrowano niebanalnymi zdjęciami. A zatem pakujmy plecak, zabierajmy dobre buty lub rower i ruszajmy na szlak!

przejdź do strony

Bieszczady. Przewodnik - Celownik

Przewodniki-Celowniki to nowatorskie publikacje turystyczne, opisujące najciekawsze miasta i regiony Europy i Polski. Ich wyróżnikiem są dokładne mapy oraz zwięzłe, przygotowane w formie leksykonu i ilustrowane zdjęciami opisy atrakcji turystycznych. Nowe przewodniki dają swobodę podczas zwiedzania, wolność i niezależność podczas wycieczek i podroży. Pozwalają w prosty sposób odnajdywać w terenie interesujące miejsca i identyfikować obiekty. Mapa, tekst i zdjęcia uzupełniają się i tworzą wzajemnie powiązaną całość, która sprawi, że samodzielne zwiedzanie regionu stanie się prawdziwą przyjemnością!

przejdź do strony

Kontakt

Wydawnictwo Bezdroża Sp. z o.o.

ul. Michała Bałuckiego 21/2
30-318 Kraków, Poland

tel.: 012 269 29 61
e-mail: redakcja@bezdroza.pl