Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Informacje prasowe

06-07-2015

Letnia emisja spotu reklamowego "Bieszczady-uwolnij się"

Fundacja Karpacka-Polska zaprasza do obejrzenia letniego spotu reklamującego Bieszczady.  Film promocyjny  jest kontynuacją kampanii reklamowej regionu w ramach projektu Alpy Karpatom, realizowanego przez Fundację, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami  członkowskimi Unii Europejskiej.

Spot pt.   „Bieszczady – uwolnij się”  zostanie wyemitowany w Telewizji  Polsat News i Polsat Sport w dniach od 6 do 19 lipca.  Łącznie zostanie wyemitowanych 54 trzydziesto-sekundowe  spoty, w których  dzięki zdjęciom wykonanym przez Mariusza Strusiewicza, Jana Myślińskiego, Mirosława Kaźmierczaka oraz braci Naterów  ukazano  piękno Bieszczadów i Jeziora Solińskiego.

Film otwierają kadry z Miasteczka Galicyjskiego w sanockim skansenie, dalej bieszczadzką kolejką wąskotorową widzowie udają się w najdziksze i najpiękniejsze zakątki Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego, obserwując żubra, orła i rysia karpackiego.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia spotu oraz odwiedzenia Bieszczadów.