Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Informacje prasowe

14-11-2014

„Nasze Karpaty 2014” w Zagórzu

Od 13 listopada 2014 w Zagórzu w Bibliotece Publicznej można obejrzeć wystawę zdjęć Karpat, nagrodzonych w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym pt. „Nasze Karpaty 2014”, zorganizowanym przez Fundację Karpacką - Polska i magazyn National Geographic.
14-11-2014

Wystawę fotograficzną "Nasze Karpaty" podziwiali goście Gali VIPa 2014

W Foyer Filharmonii Rzeszowskiej w dniach 8-10 listopada, uczestnicy VI Gali VIP-a 2014 mieli okazję zapoznać się z niepowtarzalną wystawą zdjęć Karpat, wyłonionych m.in. przez Martynę Wojciechowską, nagrodzonych i wyróżnionych w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym pt. „Nasze Karpaty 2014”, zorganizowanym przez Fundację Karpacką - Polska i magazyn National Geographic Polska, w ramach projektu Alpy Karpatom współfinansowanego przez Szwajcarię.
13-11-2014

Zakończony nabór na staże w Szwajcarii w ramach Górskiego Funduszu Przedsiębiorczości oraz Górskiego Funduszu Organizacji Pozarządowych

Zakończony nabór na staże w Szwajcarii w ramach Górskiego Funduszu Przedsiębiorczości oraz Górskiego Funduszu Organizacji Pozarządowych cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.
29-10-2014

Wystawa Fotograficzna "Nasze Karpaty" gościła na Międzynarodowych Targach Turystycznych "Tour Salon" w Poznaniu.

Ogromne rzesze odwiedzających targi poznańskie miały okazję zapoznać się z niepowtarzalną wystawą zdjęć Karpat, wyłonionych m.in. przez Martynę Wojciechowską, nagrodzonych w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym pt. „Nasze Karpaty”, zorganizowanym przez Fundację Karpacką - Polska i magazyn National Geographic.
22-10-2014

Kolejne wręczenie certyfikatów Made in Karpaty.

21 października 2014 w sanockim zamku odbyła się uroczystość wręczania certyfikatów Made in Karpaty. Kolejnych 15 podmiotów otrzymało prawo używania marki Partnerskiej Sieci Sprzedaży i Marketingu Produktów Lokalnych, powstałej w ramach projektu Alpy Karpatom, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami Unii Europejskiej, realizowanego przez Fundację Karpacką – Polska.
17-10-2014

Fundacja Karpacka - Polska prowadzi nabór wniosków dla osób zainteresowanych grupowym wyjazdem stażowym do Szwajcarii.

Staże w Szwajcarii dotyczą działania związanego z transferem wiedzy w ramach projektu „Alpy Karpatom – program na rzecz uwolnienia potencjału ekonomicznego górskich obszarów Podkarpacia poprzez transfer praktyk szwajcarskich” realizowanego przez Fundację Karpacką – Polska i współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.
16-10-2014

Konferencja podsumowująca projekt „Karpaty Przyjazne Ludziom”

Dnia 15 października 2014 r. Fundacja Karpacka - Polska zorganizowała w Ustrzykach Górnych w „Zajeździe pod Caryńską” konferencję podsumowującą projekt „KARPATY PRZYJAZNE LUDZIOM – lokalna inicjatywa partnerska na rzecz zrównoważonego użytkowania i ochrony górskich obszarów województwa podkarpackiego”. Celem konferencji była prezentacja dokonań Instytucji Realizującej oraz partnerów projektu.
10-10-2014

Fundacja Karpacka - Polska organizuje konferencję podsumowującą projekt "Karpaty Przyjazne Ludziom"

Dnia 15 października 2014 r. w „Zajeździe pod Caryńską” w Ustrzykach Górnych Fundacja Karpacka - Polska organizuje konferencję podsumowującą projekt „KARPATY PRZYJAZNE LUDZIOM – lokalna inicjatywa partnerska na rzecz zrównoważonego użytkowania i ochrony górskich obszarów województwa podkarpackiego”,
10-10-2014

Ryś Karpacki dla Mistrza Polski w szachach!

Ryś Karpacki dla Mistrza Polski w szachach! 10-letni Mistrz Polski z Sanoka, Maciej Czopor, otrzymał maskotkę Rysia Karpackiego z numerem 2004, który jest rokiem urodzenia Małego Mistrza.
07-10-2014

Harmonogram naboru na wyjazd stażowy dla przedsiębiorstw do Szwajcarii.

Fundacja Karpacka – Polska jako instytucja realizująca, informuje o harmonogramie naboru na wyjazd stażowy dla przedsiębiorstw do Szwajcarii.