Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Informacje prasowe

07-10-2014

Harmonogram naboru na wyjazd stażowy dla organizacji pozarządowychdo Szwajcarii.

Fundacja Karpacka – Polska jako instytucja realizująca informuje o harmonogramie naboru na wyjazd stażowy dla organizacji pozarządowych do Szwajcarii.
07-10-2014

Fundacja Karpacka - Polska organizuje konferencję podsumowującą projekt "Karpaty Przyjazne Ludziom"

Fundacja Karpacka - Polska w dniu 15 października 2014r. w Ustrzykach Górnych, organizuje konferencję podsumowującą projekt "Karpaty Przyjazne Ludziom - lokalna inicjatywa partnerska na rzecz zrównoważonego użytkowania i ochrony górskich obszarów woj. podkarpackiego". Konferencja połączona będzie z oficjalnym otwarciem Punktu Informacyjno - Edukacyjnego w Wołosatem wyremontowanym w ramach projektu KIK/31 "Karpaty Przyjazne Ludziom".
06-10-2014

NABÓR WNIOSKÓW W RAMACH GÓRSKIEGO FUNDUSZU ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH GRUPOWYM WYJAZDEM STAŻOWYM DO SZWAJCARII.

Fundacja Karpacka-Polska ogłasza nabór wniosków dla osób zainteresowanych grupowym wyjazdem stażowym do Szwajcarii. Staże w Szwajcarii dotyczą działania związanego z transferem wiedzy w ramach projektu „ Alpy Karpatom – program na rzecz uwolnienia potencjału ekonomicznego górskich obszarów Podkarpacia poprzez transfer praktyk szwajcarskich” realizowanego przez Fundację Karpacką – Polska.
06-10-2014

NABÓR WNIOSKÓW W RAMACH GÓRSKIEGO FUNDUSZU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH GRUPOWYM WYJAZDEM STAŻOWYM DO SZWAJCARII.

Fundacja Karpacka-Polska ogłasza nabór wniosków dla osób zainteresowanych udziałem w grupowym wyjeździe stażowym do Szwajcarii. Staże w Szwajcarii odbędą dotyczą działania związanego z transferem wiedzy w ramach projektu „ Alpy Karpatom – program na rzecz uwolnienia potencjału ekonomicznego górskich obszarów Podkarpacia poprzez transfer praktyk szwajcarskich” realizowanego przez Fundację Karpacką – Polska.
29-09-2014

Posiedzenie Kapituły Pieczęci

W dniach 26-27 września 2014 roku w Klimkówce odbyło się posiedzenie Kapituły Pieczęci Made in Karpaty. Kapituła przyznała prawo używania marki kolejnym produktom spełniającym wymogi "karpackości”. W październiku wyrobom i usługom przyjętym do sieci zostaną wręczone oficjalne certyfikaty, statuetki i pieczęcie.
29-09-2014

Szwajcarsko Polski Program Współpracy w Rzeszowie!

W minioną sobotę, 27 września 2014 r., na rzeszowskim rynku stanął czerwono biały pawilon w którym informowano o Szwajcarsko-Polskim Programie Współpracy pod wspólnym hasłem „Ze szwajcarską precyzją rozwijamy Polskę”.
26-09-2014

Wystawa w krakowskiej galerii Bonarka City Center

Wystawa w krakowskiej galerii Bonarka City Center Do 4 października mogą Państwo oglądać wystawę niezwykłych zdjęć, które zostały wyróżnione w konkursie Nasze Karpaty! Zapraszamy na fotorelację do Krakowa.
26-09-2014

Zobacz, jak fundusze szwajcarskie zmieniają Podkarpacie w sobotę 27 września w Rzeszowie!

Zobacz, jak fundusze szwajcarskie zmieniają Podkarpacie! Przyjdź na imprezę plenerową w sobotę 27 września na Rynek Rzeszowski.
15-09-2014

Alpejsko-Karpackie Forum Współpracy

Fundacja Karpacka – Polska w dniach 13-14 września 2014 r. w Rzeszowie uczestniczyła jako wystawca w III już edycji międzynarodowej imprezy targowo-konferencyjnej "Alpejsko-Karpackie Forum Współpracy", zorganizowanej z inicjatywy Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska. Głównym elementem wydarzenia były Międzynarodowe Targi, w których udział wzięli wystawcy z różnych części Europy. Targi mają na celu promocję gospodarczą Karpat oraz wzbudzenie dyskusji na temat rozwoju regionu w oparciu o do
15-09-2014

Nagroda dla Fundacji Karpackiej Polska

Podczas uroczystej gali 15-lecia Samorządu Województwa Podkarpackiego statuetkę za szczególne zasługi Fundacji Karpackiej – Polska na rzecz rozwoju Podkarpacia, w kategorii społeczeństwo obywatelskie - jako jedyna kobieta - odebrała Prezes Zofia Kordela Borczyk. Ogółem statuetki odebrało 15 osób i instytucji zasłużonych w poszczególnych kategoriach: