Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Informacje prasowe

17-06-2015

"Podkarpackie z wyższej półki" - rusza pierwszy program rabatowo - lojalnościowy

Już w najbliższych dniach Podkarpacka Izba Gospodarcza uruchomi turystyczny system promocyjno-rabatowy „Podkarpackie z wyższej półki”.  

Jest to pierwszy na terenie województwa podkarpackiego i unikatowy w skali kraju system rabatowy, który jest odpowiedzią na jeden z podstawowych problemów regionu, jakim jest słaby rozwój turystyki pozostającej na wysokim poziomie świadczonych usług. Pełne wykorzystanie ofert z zakresu turystyki luksusowej, biznesowej czy kongresowej w oparciu o wspaniałe dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe może stanowić o ostatecznym sukcesie regionu ekonomicznym jak i wizerunkowym.

Podkarpackie z wyższej półki to połączenie systemu rabatowego, promocyjnego oraz lojalnościowego, którego podstawą jest  indywidualna karta elektroniczna, dystrybuowana wśród turystów i mieszkańców.

Jest ona swoistą przepustką do odwiedzenia wielu ciekawych miejsc, do skorzystania z ofert kilkudziesięciu Partnerów systemu. Dodatkowo do karty dołączono informator oraz mapkę, która sprawnie doprowadzi do miejsc, które turyści zdecydują się wybrać .

Posiadanie karty jest gwarancją możliwości skorzystania ze specjalnych rabatów i promocji. Karta wydawana jest bezterminowo, natomiast ważność karty zależna jest od tego na jaki okres zostanie wykupiona czyli tydzień, miesiąc albo rok. Karta jest skonfigurowana z kontem użytkownika w aplikacji internetowej.

Podkarpackie z wyższej półkijest dla wszystkich, którzy pragną odbyć świadomą i prawdziwą podróż po dziedzictwie kulturowym i przyrodniczym regionu, zasmakować tradycyjnych potraw, poznać najciekawsze historie podkarpackich zabytków i rezydencji.

Jest również dla aktywnych, poszukujących różnorodnych  atrakcji, jakie daje podkarpackie i jego bogata oferta rekreacyjna.

Dzięki niej można spróbować sił w sportach ekstremalnych na lądzie wodzie i w powietrzu czy wziąć udział w pokazach i warsztatach rękodzielniczych.

Więcej informacji na stronie :

www.podkarpackakarta.pl