Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Informacje prasowe

02-09-2015

Szwajcarski Szlak Rozwoju w niedzielę na sanockim Rynku.

Fundacja Karpacka-Polska zaprasza serdecznie  wszystkich mieszkańców miasta  w najbliższą niedzielę (tj. 6 września ) na sanocki Rynek w godzinach od 11 do 19. 

Odbędzie się na nim plenerowy event organizowany przez Krajową Instytucję Koordynującą   pod nazwą „Szwajcarski Szlak Rozwoju” , którego celem jest promocja rezultatów Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy w regionach koncentracji geograficznej.

W trakcie imprezy będzie można zapoznać się z wybranymi projektami z zakresu turystyki, ekologii i rozwoju przedsiębiorczości jakie realizowane są w województwach małopolskim, świętokrzyskim , podkarpackim i lubelskim.

Podczas zwiedzania Szwajcarskiego Szlaku Rozwoju będziecie mieli Państwo możliwość zaznajomić  się z realizowanymi przez Fundację Karpacką – Polska projektami  tj. KIK 31 – Karpaty Przyjazne Ludziom oraz KIK07 – Alpy Karpatom .  

Zapraszamy również do obejrzenia wystawy fotograficznej pn. „Nasze Karpaty”, będącej owocem konkursu o tej samej nazwie, przeprowadzonego w ramach projektu Alpy Karpatom.  Piękne, profesjonalnie wykonane zdjęcia prezentują urok i bogactwo przyrodnicze Karpat.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia wszystkich interaktywnych pawilonów opowiadających o zrealizowanych projektach np. pawilon zwiedzaj, obserwuj, usuwaj, montuj oraz pawilon policz.