Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Informacje prasowe

19-06-2015

Wystawa fotograficzna "Nasze Karpaty w Galerii Rekodzieła Artystycznego w Zarszynie

Fundacja Karpacka – Polska zaprasza do obejrzenia wystawy fotograficznej pn. „Nasze Karpaty”, która ma zaszczyt gościć w Galerii Rękodzieła Artystycznego prowadzonego przez Stowarzyszenie „Inicjatywa” w Zarszynie.

Wystawa składa się z 30 wielkoformatowych zdjęć Karpat, które zostały wyłonione przez jury z udziałem m.in. Martyny Wojciechowskiej a następnie nagrodzone lub wyróżnione w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym pn. Nasze Karpaty”. Konkurs został zorganizowany przez Fundację Karpacką - Polska i magazyn National Geographic i miał na celu promocję regionui ukazanie jego walorów.

Tematyka konkursu obejmowała szeroki zakres zainteresowań : krajobraz, faunę, florę, osoby, kulturę, architekturę lub dziedzictwo obszaru Karpat. Wyróżnione fotografie ukazują niesamowite bogactwo przyrody oraz kultury Karpat.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do Galerii Rękodzieła Artystycznego, gdzie można również obejrzeć stałą ekspozycję składającą się z wszechstronnych prac reprezentujących malarstwo w różnych technikach, ikonopisanie, rzeźbę, haft krzyżykowy, wikliniarstwo, filc, tkactwo czy koronkarstwo.

 

Galeria Rękodzieła Artystycznego

Stowarzyszenie „ Inicjatywa”

Ul. Bieszczadzka 146

38-540 Zarszyn

Tel. +48 663 335 524

http://www.stowarzyszenie-inicjatywa24.pl