Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Biura podróży

KROSNO | Biuro Turystyczne „POLTOUR”

Swą działalność rozpoczęło w 1991r. Naszą specjalnością są atrakcyjne i tanie imprezy turystyczne dla grup zorganizowanych, zarówno krajowe i zagraniczne. Stawiając na doświadczenie i profesjonalizm zyskaliśmy zaufanie dużego grona klientów, a przy tym opinie solidnego organizatora turystyki.

www.poltour.krosno.pl

SANOK | Centrum Podróży San Travel

Jesteśmy agentem od lat oferującym Państwu oferty sprawdzonych organizatorów turystyki. Rezerwujemy hotele na całym świecie - wyszukaj interesujące  miejsce gdzie chciałbyś pojechać, a my przygotujemy dla Ciebie najlepsze oferty.

www.santravel.pl

SANOK | Biuro Podróży AVANTI

W Sanoku funkcjonuje od 1991 roku świadcząc kompleksowe usługi związane z organizacją wczasów, wycieczek oraz wyjazdów służbowych. Biuro Podróży AVANTI posiada wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej. Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu w wyborze wymarzonych wakacji zarówno dla rodzin z dziećmi jak i podróży we dwoje. Współpracujemy z wieloma touroperatorami takimi jak: Itaka, Rainbow Tours, Wezyr Holidays, Grecos Holiday,Sky Club, Ecco Travel, Exim Tours, Alfa Star, Oasis i wiele innych.

www.avanti.sanok.pl

SANOK | PTTK oddział w Sanoku

To firma z dużym doświadczeniem i tradycją: istnieje od 1951 roku. Przez te ponad 60 lat organizujemy rajdy, wycieczki, zloty, złazy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycje dla szkół, zakładów pracy, grup pielgrzymkowych, turystów indywidualnych. Nasz region jest bardzo atrakcyjny turystycznie. Piękna nieskażona przyroda, zabytki architektury drewnianej, pogranicze kultur, religii, bliska sąsiedzkość Ukrainy i Słowacji, przyciągają turystów z kraju i zagranicy. Zapraszamy by poznać ten niezwykły zakątek Polski.

www.pttk.avx.pl

SANOK | SANTOUR

Korzystając z wiedzy wyniesionej ze studiów oraz z doświadczenia w pracy z turystami przedstawiam Państwu ofertę wycieczkową. Zaznaczam jednak, że na stronie przedstawiona jest tylko część z naszych propozycji. Organizujemy również wycieczki zaproponowane przez Klienta. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby gdzieś wyjechać, a także tych, którzy chcieliby przyjechać do Sanoka lub w Bieszczady.

 www.santour.pl/

LESKO | Biuro Podróży "STEFAN-TOURS"

W Lesku od wielu lat jest organizatorem różnego rodzaju wypoczynku, dla zakładów pracy, szkół i osób indywidualnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, organizujemy programy zgodnie z ich życzeniami dostosowując je do możliwości cenowych dostępnych dla każdego.

www.stefantours.pl

POLAŃCZYK | Agencja Turystyczna Bieszczady Adventure

Pasja, którą udało nam się zarazić wielu odwiedzających ten najpiękniejszy region Polski. Już od ośmiu lat organizujemy bieszczadzki wypoczynek turystom indywidualnym, grupom zorganizowanym oraz klientom korporacyjnym każdego roku zdobywamy zaufanie rodziców wysyłających swoje dzieci na organizowane przez nas kolonie. Największą satysfakcję daje nam wspólna zabawa z naszymi gośćmi, wielu z nich postanawia tu wrócić by poczuć raz jeszcze wolność i radość płynącą z przebywania w pełnej tajemnic Krainie Wilka. Dla niektórych - tak jak dla nas - Bieszczady stają się pasją a czas tu spędzony - najpiękniejszymi chwilami życia.

www.krainawilka.pl

POLAŃCZYK | Biuro Turystyczne "Bieszczady"

Biuro działa na podstawie Koncesji Organizatora turystyki nr rej. 0445 na samodzielne organizowanie imprez turystycznych w Polsce i we wszystkich krajach europejskich wydanej przez Prezesa UKFiT w Warszawie w 1999r.Właścicielka biura posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w organizowaniu i obsłudze wycieczek i imprez turystycznych, co gwarantuje wysoki poziom organizowanych imprez oraz wysoką kulturę obsługi klientów.

www.bt.bieszczady.pl

 

USTRZYKI DOLNE | Biuro Turystyczne Andrzej Wawrzyniak

Biuro prowadzi działalność od 1991 roku. Gwarancją wysokiej jakości usług jest doświadczona kadra instruktorów sportowych, przewodników i pilotów wycieczek, z którą współpracujemy. Specjalizujemy się zwłaszcza w organizacji wycieczek po Bieszczadach i terenach przygranicznych Polski, Słowacji, Ukrainy, oraz Czech i Austrii.

www.ustrzyki.com