Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Noclegi

BieszczadzkieNoclegi.pl

BieszczadzkieNoclegi.pl to portal promujący Bieszczady. Znajdziecie tu Państwo szeroką ofertę obiektów noclegowych oferujących wynajem domków wczasowych, noclegi Bieszczady, pobyt w pensjonatach czy gospodarstwach agroturystycznych o różnym standardzie dostosowanym do potrzeb klientów. Na stronach portalu prezentujemy także bogaty kalendarz zawierający informacje o wydarzeniach i imprezach kulturalnych odbywających się przez cały rok w Bieszczadach. Promujemy produkty regionalne. Na portalu BieszczadzkieNoclegi.pl publikujemy bieżące aktualności, informacje o szlakach, a także  ciekawe propozycje spędzania urlopu w Bieszczadach.


bieszczadzkienoclegi.pl/

NOCLEGIBIESZCZADY.PL

Noclegi Bieszczady największa baza obiektów noclegowych w Bieszczadach. Imprezy w Bieszczadach, Hotele, Domki, Stadniny koni.

http://www.noclegibieszczady.pl

ESOLINA.PL

W naszej znajduje się duży wybór noclegów o zróżnicowanym standardzie. Liczba nowych obiektów zwiększa się w znacznym tempie. Oferowane przez gestorów noclegi mają coraz wyższą jakość a ich duża liczba pozwala wybierać w zależności od indywidualnych potrzeb turysty - od prostych, twardych warunków z dala od cywilizacji dla miłośników mocnych wrażeń i romantyków, przez standardowe, dobre jakościowo domki, ośrodki czy pokoje, aż po luksusowe pensjonaty i apartamenty dla bardziej wybrednych.

http://www.esolina.pl/

TWOJEBIESZCZADY.PL

Przewodnik turystyczny Twoje Bieszczady, to jeden z największych i najlepszych merytorycznie internetowych przewodników po tym interesującym zakątku naszego kraju. Na stronach serwisu turyści i miłośnicy Bieszczadów znajdą kompleksowe informacje na temat standardowych informacji praktycznych (szlaki piesze, ścieżki przyrodnicze, trasy rowerowe, samochodowe) a także wyczerpujące opisy historyczne nieistniejących wsi, dawnych cmentarzy, cerkwi, kapliczek i wielu innych zagadnień z kart historii. Ponadto w serwisie informacje o najpopularniejszych miejscowościach wypoczynkowych, takich jak np. Cisna, Ustrzyki Górne, Wetlina czy Komańcza. Twoje Bieszczady to także bogata w oferty baza miejsc noclegowych, gdzie znajdują się podzielone według miejscowości i rejonów noclegi o różnym standardzie: od apartamentów po bazy namiotowe i górskie schroniska. Przewodnik bogaty jest również w zdjęcia - prezentujemy obecnie ponad 3800 fotografii w galeriach i blisko 1500 jako ilustracje treści. Udostępniamy również aktualne i archiwalne mapy w wersjach online.

http://www.twojebieszczady.pl/noclegi.php

NOCLEGIBIESZCZADY.COM

BIESZCZADZKI PORTAL TURYSTYCZNY  - " BIESZCZADZKI NIEDŹWIADEK". Wychodząc naprzeciw mieszkańcom Bieszczad i okolic proponujemy, zamieszczenie reklamy swojego gospodarstwa agroturystycznego, hotelu, pensjonatu, ogłoszenia.

http://www.noclegibieszczady.com/baza-noclegow.html

BIESZCZADY.PODKARPACKIE.PL

"Galicyjskie gospodarstwa Gościnne - Bieszczady'', Stowarzyszenie powstałe w 1993 roku przygotowując dla turystów bardzo szeroką i ciekawą ofertę. Proponujemy wypoczynek na wsi w Bieszczadach i Beskidzie Niskim w domach i domkach letniskowych, mieszkaniach wczasowych i pokojach gościnnych. Zapewniamy możliwość wyżywienia opartego o produkty z własnego gospodarstwa.

http://www.bieszczady.podkarpackie.pl/

SOLINA.INFO.PL

Bieszczadzkie Morze i Solina w Portalu Turystycznym www.SOLINA.info.pl. Znajdziesz  największą bazę noclegową dotyczącą Jeziora Solińskiego. Pełna baza noclegi w hotele, domki letniskowe turystyczne, pensjonaty i agroturystyka w Bieszczadach. Aktualności z regionu, najważniejsze bieszczadzkie atrakcje turystyczne, opisy miejscowości i szlaki dla turystów, bogata galeria fotografii bieszczadzkich. Zapraszamy na wakacje nad Jezioro Solińskie przez cały rok.

http://www.solina.info.pl/

BIESZCZADYPOLSKA.PL

mgr inż. Jerzy Kaleta
Ekspert d.s reklamy
tel: 0 787 330 207
e-mail: biuro@bieszczadypolska.pl
http://www.bieszczadypolska.pl/noclegi.html