Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Wypożyczalnie samochodów

RESZÓW | FELDMAN

Sieć wypożyczalni Feldman-car już od 01.06.2008 zaprasza do nowo otwartej wypożyczalni samochodów na rzeszowskim lotnisku Jasionka.
rzeszow.feldman-car.pl

RZESZÓW | AUTOKLINIKA

 AUTOKLINIKA z Rzeszowa zajmuje się wynajmem samochodów osobowych, w szczególności z automatyczną skrzynią biegów.  Znanych marek: FORD, FIAT, CHRYSLER, DAEWOO i innych. Dostarczamy samochody w dowolne miejsce w Polsce wskazane przez Klienta.


www.rent-car.pl

RZESZÓW | AVIS

Avis oferuje szeroką gamę modeli samochodów różnej wielkości i o różnym wyposażeniu. Samochody Avis mają średnio nie więcej niż 6 miesięcy i przed każdym wynajmem są poddawane szczegółowym przeglądom i serwisom. Przewodnik po flocie Avis informuje o wielkości i rodzajach oferowanych samochodów. Proszę zauważyć, że rezerwacja może być dokonana jedynie na grupę samochodów i jest uzależniona jej od dostępności.


www.avis.pl

RZESZÓW | FIRMA PRO RENT SP. Z O.O.

Firma Pro Rent Sp. z o.o. jest profesjonalnie działającą wypożyczalnią opartą o samochody marki Ford. Posiadamy cztery oddziały w Krakowie, Rzeszowie, Tarnobrzegu i Warszawie. Oferujemy przekrojową ofertę pozwalającą zaspokoić zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Prowadzimy wynajem krótko i długo terminowy.


www.prorent.com.pl

RZESZÓW | PANEK S.A.

Obecnie PANEK S.A. posiada ponad 500 samochodów, oraz 34 punkty wynajmu, co daje najszersze pokrycie terytorialne wśród wypożyczalni działających na terenie Polski. Obsługujemy rocznie ponad 20 000 klientów. Naszymi klientami są  zarówno klienci prywatni jak i korporacyjni. Wszystkie auta znajdujące się w naszej flocie to wyłącznie samochody nowe lub do 3 lat, od małych osobowych po dostawcze busy. Oprócz obsługi klienta w punktach wynajmu dostarczamy auta również pod wskazany adres, do firm oraz na lotniska. Prowadzimy dodatkowo usługi transportu towarowego, przewozu osób(taxi), home assistance, relokacji pojazdów, door to door, zarządzania flotą  oraz wynajmu długoterminowego.


www.panek.eu