Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Wypożyczalnie sprzętu rekreacyjnego

POLAŃCZYK | ESKAPADA

Amatorzy górskich wędrówek oraz wycieczek rowerowych odnajdą tu coś dla siebie. Malowniczo położone miejscowości połączone są znakowanymi szlakami pieszymi jak i rowerowymi, których przebycie pozostawia w każdym niezapomniane wrażenia. Polańczyk to miejsce licznych festiwali i spotkań kulturalnych odbywających się latem i wczesną jesienią, ścieżki rowerowe i piesze, kąpieliska, wypożyczalnie sprzętu wodnego, wypożyczalnia rowerów górskich, wszystko to nad przepięknym jeziorem Solińskim.

eskapada.net.pl

ŁĄCZKI KOŁO LESKA | GAWRA

Wypożyczalnia rowerów, oznakowane trasy rowerowe.

gawra.bieszczady.pl

POLAŃCZYK, LESKO | KRAINA WILKA

Jeżeli marzysz o tym, by pojeździć rowerem po Bieszczadach skontaktuj się z nami. Posiadamy markowe rowery górskie renomowanej firmy Gary Fisher.

Rower wypożyczyć można w:

  • Lesko - nasze biuro - Rynek 1, tel. 0 13 469 72 70
  • Polańczyk - OW Relavia - tel. 0 13 469 20 27

OFERTA DLA GRUP: transport rowerów z/na imprezę,  usługi przewodnickie,  kompleksowa obsługa wypraw rowerowych (samochód, przewodnik, transport)

www.krainawilka.pl/baza_turystyczna

MYCZKOWCE | KOŁO ZAPORY

Jako jedyni w okolicy posiadają własną przystań wodną z wypożyczalnią sprzętu pływającego i rowerów górskich.

www.kolozapory.pl/


POLAŃCZYK | STOMIL ZJAWA-POLAŃCZYK

Na terenie obiektu znajduje się wypożyczalnia sprzętu pływającego (kajaki, rowery wodne) oraz keja, przy której cumują łodzie żaglowe klientów oraz przeznaczone na czarter. Posiadamy również zadaszoną scenę, która w trakcie sezonu stanowi centrum rozrywki naszego ośrodka.

www.sanatorium-stomil.com.pl

SOLINA | BIAŁA FLOTA

Ośrodek Usług Wodnych "Biała Flota" posiada własną przystań i największą na jeziorze solińskim wypożyczalnie sprzętu wodnego Między innymi: łodzie wiosłowe, rowery wodne, kajaki, canoe, deski windsurfingowe. Cały sprzęt pływający jest nowy lub zeszłoroczny do każdego wypożyczonego sprzętu wydajemy kamizelki ratunkowe, obsługa zapoznaje z użytkowaniem i miejscami dozwolonymi do pływania Warunkiem wypożyczenia sprzętu jest dobrowolne pozostawienie dokumentu lub wpłaceniu kaucji, kaucja pobierana jest w zależności od wypożyczonego sprzętu. Poniżej przedstawiamy szczegółową ofertę wypożyczalni.

www.bialaflota-solina.pl/

POLAŃCZYK | CYPEL

Pole Namiotowe „CYPEL” w Polańczyku położone jest na wysokości 450 m n.p.m. z pięknym widokiem na Zalew Soliński.Ponadto istnieje możliwość: wypożyczenia sprzętu pływającego, wyżywienia w okolicznych obiektach gastronomicznych (restauracje i bary w ośrodkach wypoczynkowych i sanatoriach) zakup zdrowej żywności u rolników.
Dla turystów przygotowano: umywalki z bieżącą wodą zdatną do picia, natryski z ciepłą wodą (dodatkowa opłata),toalety (osobno dla pań i panów), boisko do siatkówki,  sklep spożywczy i mini bar, punkt informacji turystycznej, podłączenie do energii elektrycznej.

www.esolina.pl/subdomeny/cypel/