Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Tablica ogłoszeń

13-08-2014

Zaproszenie na zawody TROPEM WILKA i rowerów kilka

Nadleśnictwo Baligród oraz Nadleśnictwo Cisna zapraszają do udziału w I Rajdzie Rowerowym "Tropem Wilka i Rowerów Kilka"!
27-06-2014

Ursa Maior otwiera Dom Aukcyjny w sercu Bieszczadów

Ursa Maior - Dom Wielkiej Niedźwiedzicy rusza z wyjątkowym przedsięwzięciem. 19 czerwca 2014 rozpocznie działalność Dom Aukcyjny. W komfortowych warunkach Domu będzie można podziwiać i oczywiście kupować prace lokalnych twórców. Region znany dotychczas z wakacyjnego pamiątkarstwa, zyskuje nową jakość.
09-05-2014

Pracownia artystyczna "Na Dwie Ręce"

Pracownia Artystyczna „Na Dwie Ręce” – filc, decoupage, autorska biżuteria, soutache, lalki, haft
14-04-2014

KAMPANIA REKLAMOWA GMINY SOLINA

Od 15 kwietnia, jak co roku, Gmina Solina rozpoczyna kampanię reklamową na kanale TVN24 i TVN meteo, poprzez sponsoring prognozy pogody (8 sekundowe bilbordy sponsorskie).
11-04-2014

BAZA NOCLEGÓW I ATRAKCJI W BIESZCZADACH

Katalog jest czwartym wydaniem oferty przygotowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Polańczyka, przedstawiającej tylko wybrane obiekty bazy noclegowej w Polańczyku i atrakcji, również z Bieszczad i ich okolic, dając tym samym tylko przegląd ofert przygotowanych przez lokalną branżę turystyczną.
25-10-2013

Oberża "Zakapior"zaprasza do swojej letniej sceny, czyli "Zakapiorka" na koncert grupy Mr. Pollack

Będzie to pierwszy koncert promujący najnowszą płytę i teledysk pod wspólnym tytułem "Black Hawk" wydną zaledwie kilka dni temu ! Prócz nowych autorskich utworów oczywiście nie zabraknie znanych już dobrze interpretacji standardów muzyki poważnej ( Bethovena, Mozarta) i coverów takich grup jak chociażby Pink Floyd.
10-10-2013

III Doroczne Sprzątanie Jeziora Solińskiego

Towarzystwo Przyjaciół Polańczyka Zaprasza wszystkich, którym leży na sercu stan naszego otoczenia oraz czystość naszego zbiornika wody pitnej, do wzięcia udziału w akcji III Sprzątanie Brzegów Jeziora Solińskiego.
08-10-2013

Bieszczadzka Wytwórnia Piwa w Centrum Ursa Maior otworzyła swoje podwoje!

5 października 2013, rok po rozpoczęciu budowy, otworzono Bieszczadzką Wytwórnię Piwa Ursa Maior. Jest ona częścią Centrum Ursa Maior zlokalizowanego w Uhercach Mineralnych przy głównej drodze krajowej prowadzącej w Wysokie Bieszczady oraz w kierunku przejścia granicznego w Krościenku. Centrum mieści również trójpoziomową salę koncertowo-wystawienniczo-konferencyjną Ursa Maior Hall na ponad 200 osób i sklep z produktami regionalnymi.
29-08-2013

IV Bartnik Ziemi Sanockiej

Serdecznie zapraszamy 1 września 2013 r. o godz. 1400 do sanockiego skansenu na Powiatowe Święto Miodu, czyli IV Bartnika Ziemi Sanockiej.
09-08-2013

V odsłona Muzycznego Festiwalu w Cisnej ,,Natchnieni Bieszczadem”.

Trzydniowa impreza, gromadzi w Cisnej wielbicieli poezji śpiewanej.