Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Tablica ogłoszeń

17-07-2012

Ranczo Eco-Frontiers, Michniowiec

Ranczo Eco-Frontiers jest wyjątkowym prywatnym przedsięwzięciem położonym w sercu Bieszczadów, tuż przy granicy z Ukrainą, w pobliżu malowniczej wsi Michniowiec. Zajrzyj - a zobaczysz doskonałe połączenie spokoju, odkrywania tajemnic przyrody, przygody, bogactwa kulturowego, rolnictwa ekologicznego oraz proekologicznych rozwiązań. Naturalne piękno miejsca i energia gospodarzy da Ci zastrzyk pozytywnej energii i nowych pomysłów!

 

Tutaj wszystko co robimy jest podporządkowane przyrodzie. Na terenach wykupionych od dawnego państwowego gospodarstwa rolnego stosujemy najlepsze metody połączenia tradycyjnego budownictwa drewnianego z najnowszymi sposobami produkcji energii odnawialnej, recyklingu wody, rolnictwa ekologicznego, chroniąc lokalną przyrodę i kulturę. Prawdopodobnie po raz pierwszy w życiu zobaczysz gospodarstwo zasilane wyłącznie energią odnawialną produkowaną na miejscu ze słońca i wiatru.

 

Więcej informacji na www.ecofrontiers.net

Ważność ogłoszenia: od 17-07-2012