Swiss Contribution

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Project supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union

INSTYTUCJA REALIZUJĄCA PROJEKT

Fundacja Karpacka

Tablica ogłoszeń

28-06-2013

TARGI TURYSTYCZNE – OBERŻA ZAKAPIOR – POLAŃCZYK – WSPÓLNIE DLA BIESZCZAD

Zapraszamy serdecznie podmioty działające w sektorze turystycznym na TARGI TURYSTYCZNE, które zainaugurują  już w niedzielę 30.06.2013 w Oberży Zakapior zlokalizowanej w Polańczyku ''Lato Zakapiora".

Targi są częścią konferencji rozpoczynającej projekt " Wspólnie dla Bieszczad" mającej na celu nawiązanie współpracy pomiędzy lokalnymi producentami i rzemieślnikami, w celu utworzenia stabilnej sieci dystrybucji i sprzedaży karpackich produktów regionalnych, zarówno w Bieszczadach, jak i „na zewnątrz”, potwierdzonych opracowanymi w ramach projektu zasadami certyfikacji. Kolejnym działaniem w ramach projektu będą jarmarki promujące lokalnych wytwórców.

Targi skierowane są do wszystkich podmiotów turystycznych działających na terenie Bieszczad, ale i nie tylko. Z racji, iż projekt jest realizowany przy współpracy z programem ALPY-KARPATOM zapraszamy podmioty z całych Karpat. Grupa priorytetowa firm turystycznych to przede wszystkim działalność zlokalizowana w obszarze atrakcji turystycznych, usług turystycznych oraz wyrobów regionalnych.

„Dzisiaj nie można zamykać się na sąsiedni biznes, dzisiaj nie wystarczy wybudować hotel czy restaurację – bo sam hotel nie wystarczy, mimo, iż wyłożony jest marmurem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów musimy tworzyć produkt regionalny, podnosić konkurencyjność regionu poprzez współpracę. Te targi to świetny moment by nawiązać współpracę. Ja mam hotel, chętnie zaproponuję moim gościom atrakcję czy  ciekawą knajpkę – to niby proste i nie trudne. Jednak ja muszę wiedzieć, jakie są atrakcje i czy ktoś faktycznie je prowadzi i na jakim poziomie, do jakich klientów są skierowane itd. Dlatego przyjdźmy, spotkajmy się, porozmawiajmy, wymieńmy się doświadczeniem – a przy okazji zaproponujmy się przyjezdnym turystom.” – mówi jeden ze współorganizatorów.

WSPÓLNIE DLA BIESZCZAD – akcja informacyjna mająca na celu uświadomienie lokalnych rękodzielników, właścicieli pensjonatów i agroturystyk, restauracji, punktów gastronomicznych, innych przedstawicieli branży turystycznej, o korzyściach wynikających z współpracy i wzajemnego wsparcia. Tylko w wyniku wspólnych działań możliwe stanie się wypromowanie Bieszczad i bieszczadzkiej marki na zewnątrz, wzmocnienie ich potencjału, co przyczynić się ma na korzystne  funkcjonowanie wszystkich podmiotów turystycznych.

Chętnych ,chcących zaprezentować swoją ofertę prosimy o wcześniejszy kontakt pod nr 661 075 340

Ważność ogłoszenia: od 28-06-2013